Nowy numer 49/2023 Archiwum

Modlitwa w Domu Chwały

Rok temu Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji zainaugurowała cykliczne spotkania modlitewne pod nazwą Dom Chwały. Wcześniej były online. Teraz można modlić się wspólnie w realu.

Z racji pandemii przez długi czas modlitewne spotkania proponowane przez Pallotyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji odbywały się w formie zamkniętej i każdy, kto chciał w nich uczestniczyć, mógł to robić jedynie online.

Na spotkanie przyjeżdżał zaproszony gość, który wygłaszał konferencję. Jednym z pierwszych ewangelizatorów w Domu Chwały był Marcin Jakimowicz, dziennikarz "Gościa Niedzielnego". Po konferencji była modlitwa.

Marzeniem organizatorów było jednak organizowanie spotkań otwartych dla wszystkich. - Chcieliśmy, by ludzie mogli przyjść i modlić się z nami na żywo - mówi ks. Krzysztof Kralka, współorganizator Domu Chwały. - Pamiętamy Wieczory Chwały, prowadzone przez zespół Razem za Jezusem w kościele pw. Wieczerzy Pańskiej w Lublinie, w których uczestniczyło naprawdę bardzo dużo ludzi. Widzimy, że jest taka potrzeba. 

Ksiądz Krzysztof zaprasza wszystkich, którzy chcę się razem modlić, w każdą trzecią niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 19 do kościoła pallotynów przy al. Warszawskiej.  - Oczywiście, będziemy prowadzili transmisję online dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć stacjonarnie - informuje pallotyn.

W czasie Domu Chwały ks. Krzysztof najpierw głosi konferencję, a później diakonia PSNE prowadzi uwielbienie.

Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza także do modlitwy o uzdrowienie w każdą pierwszą środę miesiąca oraz na czuwanie w poprzedzającą ją noc.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy