Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Czego Jaś się nie nauczy...

Dlaczego warto kształtować dobre nawyki już u najmłodszych dzieci i jak jedność rodziców wpływa na wychowanie - to tematy konferencji dla wszystkich rodziców, na którą zaprasza Fundacja LUB Drama.

Konferencja pod hasłem: "Złote zasady wychowania" jest pierwszą z cyklu spotkań dla rodziców organizowanych przez lubelską fundację LUB Drama.  

- Chodzi nam o to, by pomóc rodzicom, stać się bardziej świadomymi w wychowaniu naszych dzieci - mówi Julia Łopuszańska, współorganizatorka spotkania. - Każdy z nas chce, aby jego dziecko weszło w dorosłość jako szczęśliwa i dojrzała osoba. Treści usłyszane na konferencji pomogą nam zaplanować, jakim być rodzicem, aby skutecznie wychowywać.

W czasie konferencji zaplanowano dwa wykłady: "Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał. O dobrych nawykach w wychowaniu", który wygłosi Katarzyna Astrachancew, mama czwórki dzieci, dyrektorka przedszkola Strumienie, prowadzonego przez Stowarzyszenie "Sternik", moderatorka Akademii Familijnej; oraz "Siła gry drużynowej. Jak działać razem, by skutecznie edukować". Drugim prelegentem jest Krzysztof Mikuła, ojciec czwórki dzieci, manager, przedsiębiorca, jeden z założycieli Projektu Edukacyjnego "Węgielek", skupiającego na Śląsku trzy szkoły podstawowe, dwa przedszkola i liceum ogólnokształcące. Moderator Akademii Familijnej.

Spotkanie odbędzie się 19 listopada o 17.30 na terenie Lubelskiego Parku Technologicznego. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi powyżej 3. roku życia. 

Żeby wziąć udział w konferencji, trzeba się na nią zarejestrować pod adresem: W dobrym kierunku

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy