Nowy numer 33/2022 Archiwum

Kapucyni prowadzą zbiórkę dla potrzebujących

Kolejny już raz lubelscy kapucyni prowadzą zbiórkę na rzecz osób doświadczających bezdomności. Każdy jest zaproszony do wsparcia tej inicjatywy.

Na swoim profilu facebookowym bracia kapucyni z Lublina informują o dorocznej zbiórce dla osób potrzebujących.

"Ten drobny gest miłości może być dla nas nieodczuwalny, a dla wielu samotnych będzie szansą na radość serca. Zdajemy sobie sprawę, że taka paczka nie rozwiąże wielu ich problemów. Jednocześnie chcemy wierzyć, że choćby mały prezent może sprawić uśmiech na ich umęczonej życiem twarzy. To jest dzieło nas wszystkich, którzy chcemy bezinteresownie pomóc biednym. Chciejmy, aby nasze otwarte serca przypomniały im o ciepłym domu oraz kochającej rodzinie. Może w nie wielkim stopniu, ale niech odczują, że ich nie oceniamy lecz traktujemy jak naszych braci i siostry.

Paczki będą przekazane w czasie Lubelskiej wigilii Caritas. Dary prosimy składać na furcie klasztornej na Poczekajce, dzwoniąc na domofon lub na podany telefon. Można też wysłać je drogą pocztową. W razie ewentualnych pytań prosimy pisać lub dzwonić. Już z góry dziękujemy i powierzamy dobremu Bogu Naszych Dobrodziejów!".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama