Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Coś dla kobiet i mężczyzn

Tomek Samołyk prowadzący na YouTubie kanał, na którym porusza tematy związane z wiarą, kulturą i społeczeństwem, będzie gościem KUL w ramach cyklu "Duchowość kobiety i mężczyzny".

Cykl „Duchowość kobiety i mężczyzny” to spotkania organizowane przez Duszpasterstwo Akademickie KUL, podczas których zaproszeni goście dzielą się swoim świadectwem życia, wiarą, postrzeganiem świata, relacji damsko-męskich. To okazja do zadawania pytań i refleksji. Tym razem gościem spotkania będzie Tomasz Samołyk. Prowadzi on na YouTubie kanał, na którym porusza tematy związane z wiarą, kulturą i społeczeństwem.

To postać, która niechętnie udziela wywiadów, a swoje filmiki opatruje często tytułami budzącymi konsternację. Wszystko po to, by przyciągnąć do treści jak najwięcej osób.

Na swojej oficjalnej stronie o sobie napisał niewiele: "Nazywam się Tomasz Samołyk i z natury jestem kontrsugestywny. Urodziłem się 14 lutego 1989 roku w Krakowie, a wychowywanie pobierałem w Kępiu Zaleszańskim. Napisałem jak dotąd zaledwie dwie książki („La Grande Solitude” i „Powrót Uroczego Mesjasza„) ale nie polecam ich, ponieważ są średniej jakości oraz przedstawiają historie sprzed mojego nawrócenia. Najlepsza książka jeszcze przede mną. Skończyłem prawo, choć staram się o tym zapomnieć. Moja mama z pewnością pójdzie do nieba, a tato jest moim jedynym na świecie autorytetem. Wszystkich darzę szacunkiem".

Jego obecność na KUL to więc wyjątkowa okazja do rozmowy z Tomaszem Samołykiem. Spotkanie odbędzie się w środę 24 listopada o godz. 20.00 w sali CTW-113.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy