Nowy numer 20/2022 Archiwum

Wspólnota Galilea zaprasza na rekolekcje dla ojca, syna i męża

Jak odnaleźć swoją tożsamość we współczesnym świecie i jak jej nie zgubić? To dwa ważne pytania, na które odpowiedzi będzie można znaleźć w czasie Kursu Jakub w Lublinie.

Kurs przeznaczony dla mężczyzn od 18 roku życia prowadzony będzie w parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie przy ul. Kunickiego przez Szkołę św. Marka działającą przy wspólnocie Galilea.

- To już trzecia edycja proponowanego przez nas kursu dla mężczyzn - wyjaśnia Mirosław Ćwikła, współorganizator wydarzenia. - Jego celem jest odnalezienie i umocnienie męskiej tożsamości, aby móc zawalczyć w nowy sposób o siebie, swoją przyszłość i Boże błogosławieństwo. Kurs prowadzimy na podstawie przykładów z Biblii. Będziemy odkrywać swoją męską tożsamość jako syna, ojca i oblubieńca. 

Jak zaznacza M. Ćwikła, kurs przeznaczony jest dla wszystkich dorosłych mężczyzn, ale przede wszystkim dla tych młodych. - To ważne, by swojego życia nie zmieniać, będąc już dziadkiem, choć oczywiście zmiana w każdym wieku jest dobra. Mimo wszystko warto zawalczyć o siebie nieco wcześniej. 

Na kursie mężczyźni będą poruszali tematy związane z relacją z ojcem, ze swoimi dziećmi oraz z żoną. 

Kurs odbędzie się od 4 do 6 lutego. Każdy mężczyzna, który chciałby wziąć w nim udział, powinien się zarejestrować. Wszelkich informacji udziela Mirosław Ćwikła pod numerem telefonu: 669 770 512.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama