Nowy numer 25/2022 Archiwum

Dzień Otwarty Wydziału Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu oraz powtórki przed maturą

Pracownicy oraz studenci KUL zapraszają licealistów na Dzień Otwarty, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek 28 marca na Wydziale Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu KUL w Lublinie przy ul. Konstantynów 1.

Dzień Otwarty Wydziału Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu oraz powtórki przed maturą W ofercie spotkania zaplanowano bezpłatne powtórki maturalne z biologii, chemii i matematyki. Zarówno poziom podstawowy i rozszerzony.

Pracownicy wydziału przygotowali ofertę warsztatów i pokazów, połączonych z prezentacją kierunków. - Obecnie w Lublinie prowadzimy kształcenie na kierunku architektura krajobrazu, biotechnologia w językach polskim i angielskim, bioanalytical technologies, informatyka w języku polskim oraz I stopień w języku angielskim, matematyka I stopień w języku polskim i angielskim, pielęgniarstwo oraz położnictwo I stopnia - mówi mgr Małgorzata Kowalczyk, odpowiedzialna za organizację Dnia Otwartego.

Jednocześnie organizatorzy zapraszają tegorocznych maturzystów na bezpłatne powtórki maturalne, które będą prowadzone przez cały kwiecień. - Proponujemy biologię, matematykę, chemię na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym To niewątpliwie okazja do sprawdzenia i utrwalenia zdobytych wiadomości przed jednym z najważniejszych egzaminów – podkreśla mgr Małgorzata Cybula-Misiurek z Wydziału Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu.

Zajęcia są bezpłatne i prowadzą je doświadczeni nauczyciele akademiccy. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o wcześniejsze zapisanie się na zajęcia (wiadomość e-mail na adres anna.kruczynska@kul.pl, zawierająca informację o wybranych przedmiotach). Dzień otwarty zaplanowano 28 marca na Wydziale Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu KUL w Lublinie przy ul. Konstantynów 1 w godz. 9.00-14.00. Szczegółowy harmonogram „Powtórek przed maturą” dostępny TU.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama