Nowy numer 49/2023 Archiwum

Wielki jubileusz Księgarni Świętego Pawła w Lublinie

Księgarnia - sklep, ale przede wszystkim miejsce spotkań i rozmów - zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania.

Pod koniec czerwca, od kilku już lat, Księgarnia Świętego Pawła obchodzi swoje święto patronalne.

- W tym roku będzie to święto szczególne, bo nasza księgarnia obchodzi 10-lecie istnienia - mówi Paweł Lipa z Księgarni Świętego Pawła. - Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkich klientów, przyjaciół i sympatyków księgarni na wspólne świętowanie.

29 czerwca o godzinie 18.00 pracownicy księgarni zapraszają na wspólną Eucharystię w kościele pw. Świętego Piotra Apostoła przy ul. Królewskiej 9. Podczas Mszy Świętej odpustowej kazanie wygłosi prowincjał Towarzystwa Świętego Pawła dla regionu Polska-Ukraina ks. Wojciech Turek SSP.

30 czerwca o godzinie 18.00 rozpoczną się centralne obchody, w czasie których będzie okazja poznać historię księgarni oraz wziąć udział w zabawach dla dzieci. O 19.00 na scenie w księgarni pojawi się Marcin Wargocki - wokalista i autor płyt "Nie wątp" oraz "Do głębi". A tuż po koncercie wszyscy goście zaproszeni są na wspólną agapę.

2 lipca o godz. 14.00 zaplanowano spotkanie z o. Piotrem Kwiatkiem - autorem książek "Psalmoterapia" i "365 dni w rytmie psalmów". - Spotkanie będzie miało charakter wykładowo-warsztatowy na temat komunikacji i psalmoterapii - informuje P. Lipa.

Uczestnicy obchodów 10-lecia będą mogli zdobyć atrakcyjne rabaty oraz vouchery, a w czasie wszystkich wydarzeń rocznicowych obowiązuje promocja na pyszną kawę prosto z naszego ekspresu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy