Nowy numer 38/2022 Archiwum

W weekend wielka siatkarska impreza w Lublinie

W rozgrywkach Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza zagrają cztery drużyny z czterech krajów. To święto siatkówki i okazja do uczczenia jednego z najwybitniejszych siatkarzy w historii dyscypliny oraz honorowego obywatela Lublina - Tomasza Wójtowicza.

Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza odbędzie się w dniach 17 i 18 września w lubelskiej hali Globus, noszącej imię patrona turnieju.

W pierwszym półfinale o godz. 14.45 zmierzą się LUK Lublin z niemieckim Berlin Recycling Volleys, a o 17.30 ukraiński Barkom-Każany Lwów zagra z włoskim WithU Verona Volley.

- Z wielką satysfakcją muszę przyznać, że wszystko wskazuje na to, iż będzie to jeden z najważniejszych turniejów okresu przygotowawczego przed rozpoczęciem sezonu ligowego w Europie. Będziemy też kilka dni po zakończeniu mistrzostw świata. Głęboko wierzę, że spotkamy się wtedy w doskonałych humorach - mówi mistrz olimpijski i mistrz świata oraz patron turnieju Tomasz Wójtowicz.

- Chcemy, by ten turniej był wielkim świętem Lubelszczyzny, Lublina, lubelskiej siatkówki i naszego znakomitego patrona Tomasza Wójtowicza. Będziemy mieli okazję poznać zespoły z czterech różnych kultur gry w siatkówkę, a to z pewnością przyczyni się do zapełnienia hali, na czym bardzo nam zależy. Zrobimy wszystko, by w dniach 17-18 września w Lublinie odbyło się prawdziwe międzynarodowe święto siatkówki - mówi Jakub Czaban, prezes Fundacji Rozwoju Lubelskiej Siatkówki im. Tomasza Wójtowicza.

Sponsorem tytularnym wydarzenia jest Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. 

Bilety są jeszcze do kupienia. Ceny dwudniowych karnetów zaczynają się już od 25 złotych, a najtańsze bilety jednodniowe można kupić za 15 zł. Przygotowano również bilety w specjalnych cenach 5 i 10 zł dla osób z niepełnosprawnościami.

Na specjalne pakiety cenowe mogą też liczyć szkoły, kluby sportowe oraz firmy zainteresowane zakupem biletów grupowych. Sprzedaż prowadzona jest w serwisie: eBilet.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy