Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Inauguracja Szkoły Ewangelicznego Wychowania w Lublinie

Jej oferta jest skierowana do rodziców, wychowawców i wszystkich zainteresowanych dobrym wychowaniem dziecka.

Szkoła jest skierowana do rodziców, wychowawców i wszystkich zainteresowanych dobrym wychowaniem dziecka. To nowy, czwarty filar działań Fundacji Szczęśliwe dzieciństwo. Szkoła jest skierowana do rodziców, wychowawców i wszystkich zainteresowanych dobrym wychowaniem dziecka.

Inauguracja Szkoły Ewangelicznego Wychowania miała miejsce 26 listopada w Centrum Akademii Młodzieżowej, przy kościele św. Mikołaja na Czwartku w Lublinie. Na uroczystość zostały zaproszone organizacje i wspólnoty, które w swoją działalnością wspierają rodziny. Między innymi uczestniczyli przedstawiciele Związku Dużych Rodzin, przedstawiciele Domowego Kościoła, Rodzin Guadalupiańskich, Spotkania Rodzinne, Fundacja LubDrama, Fundacja Profilaktyki i Odnowy Rodziny ze Świdnika oraz wielu rodziców zatroskanych o dobre wychowanie swoich dzieci.

Wykład inauguracyjny na temat „Religijne wychowanie dzieci” wygłosił ks. prof. Marek Jeziorański z Katedry Pedagogiki Ogólnej KUL. Zajęcia w Szkole odbywać się będą w każdą ostatnią sobotę miesiąca. W lutym Szkoła Ewangelicznego Wychowania planuje przeprowadzenie kolejnego kursu wychowania na podstawie Ewangelii.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy