Zaproszenie na randkę

Tylko we dwoje, bez dzieci, domowych spraw, kłopotów z pracy. W dodatku poza domem. Dla wielu małżonków to stan rzadko doświadczany. Czas to zmienić.


Ponoć nie ma to jak zakochanie, zachwyt, długie rozmowy, romantyczne wieczory. Stan normalny dla narzeczonych, trudny do osiągnięcia dla małżonków. Nie musi tak wcale być.

Zespół ds. Nowej Ewangelizacji serdecznie zaprasza wszystkie pary na randkę małżeńską, w dniu 15 lutego 2023 roku, na godzinę 18.00, do restauracji Zajazd Gościnny (Konopnica 163 D). Spotkania organizowane są w ramach programu Misja Miłość.

- Program jest skierowany do wszystkich par, które pragną żyć w jedności i miłości. Wierzymy, że nie jest to możliwe bez Jezusa. Samemu trudno pośród codziennych obowiązków, pośpiechu, czy nieporozumień zbudować jedność. Jest to jednak możliwe. Jak? Po odpowiedź zapraszamy na spotkania otwarte i na randki małżeńskie - zachęcają organizatorzy.

Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszą rezerwację (do 10 lutego) - tel. 518 385 226 lub w formie mailowej - misjamilosc@gmail.com.

Oprócz randki małżeńskiej można także uczestniczyć w specjalnie przygotowanych spotkaniach w ramach programu Misja Miłość.

To spotkania otwarte, na które składa się cykl trzech spotkań wieczornych prowadzonych przez małżeństwa, na których oprócz słowa Bożego, które jest w stanie czynić cuda w życiu człowieka, spotkacie dobrych ludzi i dobrą kawę.

Spotkania (koniecznie w parach) odbywają się w trzech ośrodkach: Lublin, parafia św. Antoniego, ul. Kasztanowa 1, Chełm, parafia Narodzenia NMP, ul. Lubelska 2, Puławy, parafia św. brata Alberta, ul. Słowackiego 32. Spotkania nie wymagają zapisów. W trakcie spotkań zapewniana jest także opieka dla dzieci.

Więcej informacji na www.misjamilosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..