Pomysł uruchomienia specjalnej linii autobusowej, która dowiozłaby parafian do kościoła w niedzielę na Mszę św. i z powrotem do domu, pojawił się w lubelskiej parafii Najświętszego Serca Jezusa już dosyć dawno. − Myśleliśmy o tym jeszcze przed pandemią − mówi proboszcz parafii ks. Waldemar Sądecki. − Parafia nie ma wystarczającej ilości miejsc parkingowych, a rozwiązania dojazdowe przy naszym kościele są z lat 30. minionego wieku. Teren parafii jest rozległy i wielu ma kłopot z dotarciem.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








