Nowy numer 39/2023 Archiwum

Premiera najnowszej książki ks. Arkadiusza Paśnika

Już 4 czerwca proboszcz parafii św. Michała Archanioła w Lublinie, autor wielu pozycji literackich, zaprezentuje najnowszą powieść "Abraham".

Pod koniec minionego roku nakładem wydawnictwa Edycja Świętego Pawła ukazała się "Żałoba" autorstwa ks. Arkadiusza Paśnika.

W najbliższą niedzielę odbędzie się premiera kolejnej pozycji. Tym razem to powieść, w której autor ukazuje dzieje Abrahama. 

Abraham przedstawiony jest w niej jako mężczyzna, który dzięki życiowym zmaganiom zrozumiał, że aby naprawdę wierzyć, trzeba zaufać Bogu. Ks. Arkadiusz przedstawia sylwetkę bohatera wiernego Bogu mimo słabości. Czytelnik znajdzie w książce poruszające sceny ukazujące zarówno codzienne życie Abrahama, jak i jego szczególne momenty.

Książka "Abraham" to interesująca opowieść, dzięki której dzieje głównego bohatera staną się dla każdego bliskie i zrozumiałe. Jej lektura jest także zachętą, by oddać swoje życie Najwyższemu, który jest źródłem uzdrowienia i ocalenia dla każdego.

Spotkanie autorskie odbędzie się w niedzielę 4 czerwca o godz. 19 w amfiteatrze ojców kapucynów na lubelskiej Poczekajce. Będzie możliwość wysłuchania fragmentów książek ks. Paśnika, indywidualnej rozmowy, zadawania pytań oraz zakupu wybranych pozycji i uzyskania autografu.

Na spotkanie zaprasza lubelska Księgarnia Świętego Pawła. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast