Nowy numer 20/2024 Archiwum

Zmiany personalne wśród kapłanów

Koniec czerwca jest tradycyjnie w archidiecezji lubelskiej czasem zmian personalnych wśród kapłanów posługujących w różnych parafiach i duszpasterstwach archidiecezji. 23 czerwca otrzymali nowe nominacje.

Zmiany wikariuszowskie

Ks. mgr Tomasz Atras – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. Przenajświętszej Trójcy w Chełmie na urząd wikariusza parafii pw. Nawiedzenia NMP w Kumowie.

Ks. mgr Adam Breś – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. św. Wojciecha BM w Wąwolnicy na urząd wikariusza parafii pw. Świętego Ducha w Chełmie.

Ks. mgr Łukasz Czapla – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. NMP Matki Kościoła w Świdniku na urząd wikariusza parafii pw. św. Wojciecha BM w Wąwolnicy.

Ks. mgr Szymon Czuwara – mianowany wikariuszem w parafii pw. Świętej Rodziny w Lublinie.

Ks. mgr Damian Dorot – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. NMP Nieustającej Pomocy w Lublinie na urząd wikariusza parafii pw. NMP Matki Kościoła w Świdniku.

Ks. mgr Paweł Dumała – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Niedrzwicy Dużej na urząd wikariusza parafii pw. Przenajświętszej Trójcy w Chełmie.

Ks. mgr Tadeusz Fac – mianowany wikariuszem w parafii pw. Chrystusa Króla w Lublinie.

Ks. mgr Piotr Flis – mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Michała Archanioła w Lublinie.

Ks. mgr Zbigniew Gasperski – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Chełmie na urząd wikariusza parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Michowie.

Ks. mgr Paweł Gawroński – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach na urząd wikariusza parafii pw. św. Barbary w Łęcznej.

Ks. mgr lic. Łukasz Głaz – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Lublinie na urząd wikariusza parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie.

Ks. mgr Jakub Głowacki – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie na urząd wikariusza parafii pw. NMP Nieustającej Pomocy w Lublinie.

Ks. mgr Grzegorz Gut – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Chełmie na urząd wikariusza parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Nałęczowie.

Ks. mgr Marcin Jasiński – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Sawinie na urząd wikariusza parafii pw. MB Różańcowej Puławach.

Ks. mgr Kamil Jóźwiak – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Kraśniku na urząd wikariusza parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Chełmie.

Ks. mgr Krzysztof Klepka – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. Trójcy Przenajświętszej  i Matki Bożej Częstochowskiej w Stróży na urząd wikariusza parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Dysie.

Ks. mgr Patryk Kułaga – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. Narodzenia NMP w Chełmie na urząd wikariusza parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Opolu Lubelskim.

Ks. mgr Rafał Lamorski – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie na urząd wikariusza parafii pw. św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie.

Ks. mgr Piotr Latoch – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Kraśniku na urząd wikariusza parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Niedrzwicy Dużej.

Ks. mgr lic. Grzegorz Lipiński – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Michowie na urząd wikariusza parafii pw. św. Stanisława BM w Biskupicach.

Ks. mgr Karol Mazur – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. Świętej Rodziny w Chełmie na urząd wikariusza parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Chełmie.

Ks. mgr lic. Wojciech Mazur – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Wilkołazie na urząd wikariusza parafii pw. Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej Częstochowskiej w Stróży.

Ks. mgr lic. Marek Sachadel – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie na urząd wikariusza parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Kraśniku.

Ks. mgr Michał Szuba – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. Nawiedzenia NMP w Kumowie na urząd wikariusza parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Sawinie.

Ks. mgr lic. Dominik Szymański – przeniesiony z urzędu wikariusza parafii pw. Nawrócenia św. Pawła w Lublinie na urząd wikariusza parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Lublinie i mianowany duszpasterzem akademickim przy Politechnice Lubelskiej w Lublinie.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy