Nowy numer 38/2023 Archiwum

Służba przy ołtarzu i piłka nożna

Tworzą zgrany zespół zarówno przy ołtarzu, jak i na boisku. Trzymają się razem, lubią wspólnie spędzać czas i mogą na siebie liczyć. Zwycięzcy diecezjalnych mistrzostw Liturgicznej Służby Ołtarza pojechali do Gniezna.

W Gnieźnie 26 i 27 czerwca odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej Halowej o Puchar KnC ("Króluj nam, Chryste" - ogólnopolskiego miesięcznika dla ministrantów). W trzech kategoriach wiekowych - ministranci (roczniki 2011-2014), lektorzy młodsi (2007-2010) oraz lektorzy starsi (2002-2006) - rywalizowało 120 drużyn z 35 diecezji i zgromadzeń zakonnych.

Archidiecezję lubelską reprezentowali zwycięzcy XIII Mistrzostw Archidiecezji Lubelskiej Liturgicznej Służby Ołtarza w halową piłkę nożną o Puchar Metropolity Lubelskiego, które odbyły się w Lublinie 15 kwietnia - ministranci parafii pw. Chrystusa Króla w Lublinie, lektorzy młodsi z parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Wilkołazie i lektorzy starsi z parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Wilkołazie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast