Nowy numer 48/2023 Archiwum

Chełmskie Centrum Ewangelizacji zaprasza do szkoły biblijnej

To zaproszenie dla każdego, kto chciałby zrozumieć Pismo Święte i lepiej poznać Słowo Boże.

Chełmskie Centrum Ewangelizacji w ramach dwuletniej szkoły biblijnej proponuje comiesięczne spotkania, w czasie których każdy uczestnik otrzyma wiedzę o tym, jak powstało Pismo Święte, jak się Nim posługiwać, jakich metod używać, na co zwracać uwagę, czytając.

Każdy też dostanie najważniejsze informacje o większości ksiąg Pisma Świętego, nauczy się pracować nad tekstami biblijnymi w czasie prowadzonych ćwiczeń oraz otrzyma narzędzia, jak prowadzić egzegezę biblijną.

Na podstawie konkretnych tekstów biblijnych wytłumaczone zostaną także ważne tematy teologiczne, a co najważniejsze słuchacz szkoły otrzyma konkretne wskazówki, jak wcielić Słowo Boże w praktykę życia codziennego. 

W czasie spotkań przewidziano część teoretyczną i praktyczną. 

Wśród wykładowców szkoły pojawią się m.in. ks. dr Michał Zybała, ks. dr Marcin Zieliński, s. dr hab. Judyta Pudełko oraz dr hab. Krzysztof Mielcarek. 

Koszt udziału w szkole jest płatny. To opłata w wysokości 300 zł za rok. Zajęcia odbywać się będą tylko stacjonarnie. Zapisy prowadzone są przez stronę internetową: szkoła biblijna

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy