Nowy Numer 16/2024 Archiwum

28 Bal Młodych

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży już po raz 28 organizuje Bal Młodych, który odbędzie się pod hasłem "Powrót do Edenu". To okazja do świadectwa przez wspólną zabawę.

Młodzi chcą promować ideę wyższej kultury zabawy i chcą stworzyć dla młodzieży przestrzeń do zabawy bez alkoholu, narkotyków i innych używek. W tym roku stawiają na podkreślenie wartości człowieka. Jest to pierwszy bal po pandemii, dlatego chcą przekazać, że świat i życie są piękne. Hasłem balu jest „Powrót do Edenu”.
- Temat nawiązuje do odradzającego się życia młodzieży po „przestoju” spowodowanym pandemią i ma przypomnieć, że zawsze, z każdego miejsca, czasu i sytuacji, można wrócić do Edenu, rozumianego jako życie w obfitości. Dla Młodzieży katolickiej jest to życie w przyjaźni z Bogiem. Tylko takie życie może w pełni dać szczęście, którego tak bardzo wszyscy pragną - podkreślają organizatorzy.

Bal odbędzie się 27 stycznia 2024 roku na miejskiej hali MOSiR.
Zaproszeni są wszyscy, którzy czują się młodo i chcą promować wspomniane wyżej wartości. Młodzież zaprasza zwłaszcza tych, którzy jeszcze nigdy nie byli na takim wydarzeniu. Zapewniają, że będzie wspaniała zabawa, z możliwością kupienia gorącego posiłku, przekąsek, gorących i zimnych napojów. O dobrą muzykę i poprowadzenie imprezy zadba Projekt Wodzirej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy