Nowy numer 27/2020 Archiwum
 • velario
  12.10.2018 13:37
  Cytując Kazia Marcinkiewicza - "Yes, yes, yes!!!":)))
  doceń 6
 • KING
  12.10.2018 14:33
  Na tej paradzie pewnie będzie to co na każdej innej, czyli promowanie homoseksualizmu, dewiacji oraz agresywne antychrześcijańskie hasła. Powinni takich imprez zakazać ze względu na promowanie przez nie mowy nienawiści.
  doceń 11
  • COR
   13.10.2018 00:39
   Dla mnie czymś zadziwiającym (już pomijając samą ideę marszu) jest zapraszanie przez środowisko homoseksualne do wspólnego maszerowania przedstawicieli rożnych parafilii seksualnych, które dalej będę nazywał, dawnym u nas o wiele bardziej zrozumiałym terminem - dewiacja seksualna.
   Dlaczego homoseksualiści, często na oko niczym nie wyróżniający się od średniego obywatela, według kryteriów medycyny stanowiący jeden z naturalnych wariantów orientacji seksualnej (pomijam całkiem w tym wywodzie naganność moralną czynów homoseksualnych). Chcą mieszać się z dewiantami (ekshibicjoniści, transwestyci) generując skojarzenia całej grupy z dewiacjami. Trzeba pamiętać bowiem, że te dewiacje (ekshibicjonizm, transwestytyzm fetyszystyczny) diagnostycznie należą do tej samej grupy zaburzeń co karalne pedofilia, zoofilia czy nekrofilia.
   Czy rzeczywiście dobrowolne wrzucanie się do jednego worka z dewiantami sprzyja szacunkowi do osób o skłonnościach homoseksualnych? Przeciwnie wzbudza pomieszanie terminologiczne i głęboka nienawiść, niesłuszną (bo jako człowiekowi [nie mówię tu o jego poglądach] każdemu należny się szacunek) lecz o zrozumialej, sprowokowanej tym fatalnym podejściem genezie.
   doceń 1
 • kalosz
  12.10.2018 14:41
  sędzina
  doceń 1
 • Ewagriusz
  12.10.2018 15:26
  Proponuję nacjonalistom zgłoszenie manifestacji i zobaczymy, jak wygląda naprawdę ochrona wolności przez sądy...
  • Dremor
   12.10.2018 22:06
   Środowiska narodowe zgłosiły swoją kontrmanifestację i sąd wyraził zgodę, by się odbyła.
   doceń 0
 • velario
  12.10.2018 15:58
  Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak PiS postrzega zasadę autonomii samorządu terytorialnego: "Udało nam się ZMUSIĆ prezydenta Żuka do przyjęcia naszego zdania" - to cytat z oficjalnego oświadczenia wojewody. Ciekawe, w trybie jakiej ustawy odbyło się to "zmuszenie"? Przywiązali pana prezydenta do krzesła i nie dawali mu wody?
  doceń 6

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama