Nowy numer 08/2020 Archiwum
 • velario-new
  28.09.2019 15:12
  Zakamuflowany, a tym bardziej jawny totalitaryzm polega m.in. na tym, że obywatelom odmawia się prawa do organizowania pokojowych zgromadzeń. Cieszę się więc, że ks. Matuszny sam przyznał, iż aktywność niektórych grup katolików właśnie w kierunku takiego totalitaryzmu zmierza. W tej sytuacji słowa "Mniejszość (...) próbuje i będzie coraz bardziej otwarcie próbować narzucić nam swoją wolę" same go ośmieszają. A tak przy okazji: kiedy msza św. i publiczny różaniec o nawrócenie księży pedofilów oraz za ich ofiary?
  doceń 14
  • Anonim (konto usunięte)
   28.09.2019 22:32
   Demonstrowanie zboczeń to patologia. Nic tego nie zmieni, żadne zaklęcia.
   • velario-new
    29.09.2019 22:20
    Zgadzam się, że demonstrowanie zboczeń to patologia. Tyle że homoseksualizm nie jest patologią i nic tego nie zmieni, w szczególności Twoje zaklęcia.
    doceń 3
    0
 • Anonim (konto usunięte)
  28.09.2019 15:20
  Mam pytanie, czy przewiduje się jakies nabożeńśtwa ekspijacyjne dla zwolenników utrzymania obecnego kompromisu aborcyjnego czyli dla zwolenników utrzymania prawa do zabijania chorych, nienarodzonych dzieci?
  doceń 8
 • agnostos
  29.09.2019 08:16
  agnostos
  Czyżby środowisko LGBT chciało narzucić swój styl życia osobom heteroseksualnym? Myślę, że tylko wołają o egzekwowanie praw, które im gwarantuje konstytucja. Nazywanie walki o równość narzucaniem ideologii to wyjątkowa sofistyka. Dlaczego KK boi się tyko, że jacyś ludzie chcą żyć po swojemu?
  doceń 3
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Polecamy

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama