Nowy numer 28/2018 Archiwum

Papierek to zbyt mało

Studiują psychologię zarządzania, zaangażowali się więc w organizację szkoleń dla studentów wszystkich lubelskich uczelni. Kosztowało to wiele sił, ale wszyscy skorzystali.

Szkolenia trwają cały tydzień. Dotyczą coraz lepszych metod kształtowania własnego rozwoju. Tu nie ma mowy o sukcesie czy skuteczności na skróty.  

- Dzisiaj to nawet jest już chyba niemożliwe. Większość pracodawców zwraca uwagę na kompetencje i postawę, a więc także zasady, według których postępuje pracownik, a nie na sam dokument ukończenia studiów czy kursów. Dzisiaj nie liczy się przysłowiowy papierek, ale umiejętności - mówi Milena Konieczna, studentka psychologii zarządzania KUL i członek Koła Naukowego Psychologii Zarządzania.

Studenci, którzy zorganizowali szkolenia musieli ponieść wiele wyrzeczeń i kosztów. Zwłaszcza na progu sesji egzaminacyjnej było to odważne przedsięwzięcie.

Patronaty medialne, sponsorzy, materiały promocyjne to kosztowało ich wiele wysiłku. Ponadto znalezienie i pozyskanie trenerów gotowych przeprowadzić szkolenia do łatwych zadań nie należało.

Okazuje się, że nie wszyscy chcą być przywódcami, bo większym zainteresowaniem niż szkolenie z zakresu trzech rodzajów przywództwa cieszyło się to poświęcone umiejętnemu zagospodarowaniu własnego czasu.

Na tę sesję szkoleniową przyszło kilkanaście osób. W niewielkiej sali zgromadzili się reprezentanci niemal wszystkich lubelskich uczelni.

« 1 2 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma