Nowy numer 22/2020 Archiwum
 • thebodzio
  25.11.2017 12:44
  Hmmm… A cóż takiego się udało Szwedom? Wychodować całe pokolenia ludzi co prawda czytających, ale za to niemyślących samodzielnie? Ludzi, którzy bez zająknięcia pozwalają zarżnąć własną kulturę, a o prawdzie i faktach mówią szeptem?
  doceń 0
 • thebodzio
  25.11.2017 13:09
  A jeszcze takie 2 grosze: broń nas Panie Boże od szkoły, która chce „wychowywać”! To jest zadanie rodziców, którego scedować nie można. Szkoła jest przede wszystkim od przekazywania wiedzy i to faktycznej wiedzy w rozumieniu klasycznym bo ta jest wynikiem poszukiwania obiektywnej prawdy a prawda pozostaje niezmienna. Drugim zadaniem szkoły jest bycie „piaskownicą” dla zachowań społecznych, które może moderować i tylko w porozumieniu z rodzicami korygować. I to wszystko.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama