Nowy numer 22/2020 Archiwum

Codzienne Studio Pielgrzymkowe w Radiu Plus Lublin

Na antenie Radia Plus Lublin działa Studio Pielgrzymkowe "Owocem Ducha jest Miłość". To program, w którym będą przekazywane informacje ze szlaku pielgrzymów na Jasną Górę.

Jubileuszowa, 40-ta Lubelska Piesza Pielgrzymka do Częstochowy to także wspomnienia, do których będziemy wracać. Nie zabraknie rozmów z tymi, którzy organizowali ją w pierwszych latach oraz tymi, którzy organizują ją teraz - podkreśla Małgorzata Oroń. Studio Pielgrzymkowe codziennie od godz. 16.40 do 17.40 na antenie Radia Plus Lublin na 87,9 FM.

- W Studiu Pielgrzymkowym będzie mowa o trudach i radościach, o formacji w czasie rekolekcji w drodze, a także o wyzwaniach jakie ze sobą niesie pątniczy szlak. - Będziemy mówili o konferencjach, które w ramach rekolekcji wygłosi ekspert od męskiej duchowości - ks. prof. Adam Rybicki z KUL - podkreśla M. Oroń.

Przeczytaj: Ks. prof. Adam Rybicki wymienia 10 cech niedojrzałego mężczyzny.

Każdy może pomóc w tworzeniu programu, nawet Ci, którzy w tym roku nie wyruszają na szlak, ale kiedyś pielgrzymowali. - Na antenie Radia Plus Lublin chcemy powiedzieć także o otrzymanych łaskach, o które pątnicy prosili w modlitwie. A może ktoś poznał miłość swojego życia podczas pielgrzymki? Albo rozeznał swoje powołanie? Jeśli tak – zapraszamy to kontaktu z redakcją – zachęca.

W Studiu Pielgrzymkowym nie zabraknie młodych. Tegorocznym Partnerem pielgrzymki jest bowiem Centrum Duszpasterstwa Młodzieży. Młodzi będą zapraszać na ŚDM do Panamy, ale również na Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej do Garbowa. Nie zabraknie ich wyznań, pytań czy poszukiwań na antenie radia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama