Nowy numer 23/2020 Archiwum

Jak czytelnicy oceniają lubelskiego "Gościa Niedzielnego"?

W związku z 20. rocznicą powstania lubelskiej redakcji "Gościa Niedzielnego" pytamy wybrane osoby, jak nas oceniają. Jako pierwsza wypowiada się adwokat Seweryna Sajna, rzecznik Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie.

Od wielu lat Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie podejmowała starania o upamiętnienie w mieście Stanisława Kalinowskiego - wybitego człowieka, lublinianina, adwokata, wieloletniego dziekana rady. Wiosną 2016 r. postacią S. Kalinowskiego zainteresował się lubelski "Gość Niedzielny". Kiedy padła propozycja rozmowy na ten temat i ewentualnego wywiadu poświęconego S. Kalinowskiemu, przyznaję, że miałam duże obawy, ponieważ tygodnik oceniałam schematycznie, jako podejmujący problematykę religijną. I to był błąd! Kupiłam wtedy po raz pierwszy gazetę i od tego czasu czytuję regularnie. Cenię lubelskiego "Gościa" za prezentowaną różnorodną tematykę, zarówno z życia środowisk katolickich, jak i reprezentujących inny światopogląd, poruszanie tematów bieżących, czasami trudnych w społecznym odbiorze, interesujące przedstawianie zagadnień. Ważne jest również to, że lubelski "Gość" ukazuje się w formie elektronicznej, ciekawej graficznie, z galeriami pięknych zdjęć. Godny polecenia jest również fanpage na Facebooku i Instagramie.

Z okazji 20. rocznicy życzę redaktorom i współpracownikom wielu interesujących tematów oraz wiernych czytelników.


Czytaj także: "Kościół, media, społeczeństwo" - Ogólnopolska Konferencja Naukowa z okazji 20-lecia lubelskiego "Gościa Niedzielnego".

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Gospodarz
    05.10.2018 14:48
    Gospodarz
    Ja bym więcej miejsca w "Gościu Niedzielnym" wydaniu lubelskim poświęcił lubelskim parafią, a mniej małostkowym wydarzeniom krajowym. Przydałaby się taka zakładka typu "z życia parafii".
    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama