Nowy numer 22/2020 Archiwum

Lubelscy adwokaci przekazali ubogim i potrzebującym 60 "Pak Charytatywnych"

W imieniu prawników „Paki Charytatywne” ks. Wiesławowi Kosickiemu, dyrektorowi lubelskiej Caritas, przekazał mecenas Stanisław Estreich, dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej.

Adwokaci i aplikanci adwokaccy z Lubelskiej Izby Adwokackiej zebrali trwałe produkty żywnościowe, środki czystości i środki higieny osobistej w ramach akcji „Paka Charytatywna”. Dary te będą wsparciem dla osób ubogich, bezdomnych i samotnych, które już 24 grudnia będą uczestniczyć w Wigilii Miłosierdzia organizowanej przez Caritas.

W imieniu prawników „Paki Charytatywne” ks. Wiesławowi Kosickiemu, dyrektorowi lubelskiej Caritas przekazał Stanisław Estreich, dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej i Seweryna Sajna, rzecznik prasowy ORA.

Cieszy fakt, że w tym roku adwokaci przygotowali 15 paczek więcej niż w roku ubiegłym. Prawnicy podkreślają, że nie chcą pozostać obojętni na sytuację osób najbardziej potrzebujących i dlatego zdecydowali się włączyć w akcję Caritas archidiecezji lubelskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama