Nowy numer 03/2020 Archiwum

SMAL już za kilka dni. Oto oficjalny hymn Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej

Już za kilka dni piosenka "Uwolnij się!" wybrzmi w Garbowie podczas 7. Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej.

Słowa hymnu napisał Grzegorz Wierzchowski, koordynator scholi SMAL. Muzykę i aranżację przygotował zespół Chwalmy Pana na Spontana.

SMAL 2019 HYMN "Uwolnij się!"
SMAL Garbów

Przed młodymi ludźmi od 22 do 25 sierpnia czas, w którym poprzez modlitwę, adorację Najświętszego Sakramentu, spowiedź i Eucharystię, ale także przez konferencje, które w tym roku poprowadzi Jacek Pulikowski, będą mieli okazję do duchowego odświeżenia. Nie zabraknie również warsztatów tematycznych, które dadzą młodym z całą pewnością wiele dobrego.

Tegoroczne hasło spotkania brzmi: „Uwolnij się”.  – Będziemy mówić o tym, aby przede wszystkim uwolnić się od stereotypów, od myślenia związanego ze światem i wejść w głąb siebie, zastanowić się, co dla mnie jest potrzebne – wyjaśnia ks. Emil Mazur, dyrektor SMAL. – Będziemy poruszać takie tematy jak: kogo słuchać, aby słyszeć dobrze, kiedy rodzice mogą pójść „w odstawkę”, czy warto bawić się w dorosłość, czy w ogóle dorosłość jest zabawą, jak to zrobić, żeby być sobą, spełniać marzenia czy czekać aż spełnią się same i co wybierać w życiu, żeby nie żałować.

Do udziału w spotkaniu zaproszona jest młodzież od 13. roku życia. Górnej granicy właściwie nie ma. Choć można dołączyć w każdej chwili, ksiądz dyrektor zachęca, by zarejestrować się przez stronę SMAL. Czytaj także: Uwalnianie w toku, czyli SMAL 2019.

Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej - Garbów 2019 patronatem medialnym objął lubelski "Gość Niedzielny".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama