Nowy numer 41/2019 Archiwum

Koncert "Z potrzeby serca" na rzecz odbudowy Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty przy ul. Głowackiego

Z Tomasz Momot Orkiestra wystąpią m.in.: Beata Kozidrak, Krzysztof Cugowski, Natalia Wilk, Majka Jeżowska, Piotr Selim czy Lubelska Federacja Bardów.

Już 7 października w sali operowej Centrum Spotkania Kultur odbędzie się koncert charytatywny z udziałem znanych artystów związanych Lublinem. Wraz z Tomasz Momot Orkiestra wystąpią Przyjaciele, m.in.: Beata Kozidrak, Krzysztof Cugowski, Natalia Wilk, Majka Jeżowska, Piotr Selim czy Lubelska Federacja Bardów.

Koncert odbędzie się na rzecz odbudowy Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty przy ul. Głowackiego, który niedawno uległ pożarowi. Do wstępu na koncert upoważniają zaproszenia, które będą dystrybuowane w specjalnie otwartych punktach na terenie Lublina:

  • Dom Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty, ul. Głowackiego 26, od 1 do 4 października w godz. 8.00-18.00 (nr tel. 81 466 55 82),
  • Caritas Archidiecezji Lubelskiej, ul. Unii Lubelskiej 15, od 1 do 4 października w godz. 9.00-15.30 (nr tel. 534 003 300),
  • Urząd Miasta Lublin, Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych, Departament Spraw Społecznych, ul. S. Leszczyńskiego 23, od 1 do 4 października w godz. 7.30-15.30 (nr tel. 81 466 30 50),
  • Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, plac Teatralny 1, Kasa CSK - pula zaproszeń w tym punkcie została wyczerpana. 7 października zaproszenia będą dystrybuowane od godz. 17.00 w holu przy wejściu głównym w budynku Centrum Spotkania Kultur.
Po pożarze Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Klakuty.
Gość Lubelski

Będzie to tez okazja do podziękowania wszystkim darczyńcom i osobom, które wspierają odbudowę DPS. Wydarzenie jest organizowane przez Urząd Miasta Lublin i Dom Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty przy współudziale Centrum Spotkania Kultur w Lublinie i Caritas Archidiecezji Lubelskiej.

Czytaj także: Zbiórka darów dla poszkodowanych w pożarze DPS.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL