Nowy numer 23/2020 Archiwum

Duszpasterze parafii św. Michała Archanioła w Kamieniu wychodzą do parafian

Choć dziś wierni nie mają możliwości wspólnej modlitwy w kościele, księża starają się umożliwiać kontakt z parafią na różne sposoby.

Duszpasterze kościoła św. Michała Archanioła w Kamieniu - proboszcz ks. kan. Kazimierz Próchniak oraz wikariusz ks. Piotr Iwaniszczuk na uruchomionym właśnie kanale parafialnym na You Tube zapewniają, że czekają na ten czas kiedy znowu będzie pełny kościół.

Jednak dopóki tak się nie stanie, zapraszają do korzystania z transmisji internetowych nabożeństw, które cały czas odbywają się w parafialnej świątyni. 

Od kilku dni działa także parafialna strona internetowa: www.kamienparafia.pl z której jest bezpośredni dostęp do transmisji liturgii online. 

W tym roku parafia w Kamieniu będzie obchodziła 100 lat swojego istnienia. Cała wspólnota od kilku już lat przygotowuje się do tego wydarzenia. O tym jak wygląda życie parafii św. Michała Archanioła piszemy:  Parafia Kamień

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama