GN 21/2020 Archiwum

O. Adam Szustak o budowaniu związku i miłości

Zakonnik wygłosi konferencję w ramach cyklu wykładów o duchowości, który jest realizowany przez Duszpasterstwo Akademickie.

Zakonnik i słynny kaznodzieja w poniedziałek 11 czerwca odwiedzi Lublin.

Czytaj: O. Szustak o seksie i małżeństwie

O godz. 20.00 w sali Centrum Transferu Wiedzy 408 (budynek naprzeciw kościoła akademickiego), odbędzie się spotkanie, podczas którego o. Szustak wygłosi konferencję.

CTW 408 to największa sala, która niekiedy pęka w szwach. Zwłaszcza, gdy pojawiają się osoby znane i cenione. Przed kilkoma miesiącami miało to miejsce podczas spotkania z Pawłem Królikowskim, aktorem znanym studentom z serialu Ranczo.

Czytaj: "Kusy" o pasji, życiu w małżeństwie i wierze w Boga.

Ostatnim gościem Duszpasterstwa Akademickiego KUL w ramach cyklu Duchowość Kobiety i Mężczyzny był ks. Piotr Pawlukiewicz.

Czytaj: Ks. Pawlukiewicz: Wpuść rozum w maliny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama