Nowy numer 03/2020 Archiwum

Wyślij Ali kartkę świąteczną

10 grudnia ruszyła akcja zorganizowana przez przyjaciół Alicji Mazurek pod hasłem "Kartka świąteczna dla Alicji". Każdy może się w nią włączyć.

19 lutego 2018 r. Alicja Mazurek uległa wypadkowi samochodowemu. Kierowca - kolega ze Wspólnoty Guadalupe - zginął na miejscu. Ali lekarze nie dawali wielkich szans, dziewczyna jednak przeżyła. Przeszła kilka operacji.

Niestety Alicja ciągle jest w śpiączce. Od kilku miesięcy przebywa w warszawskiej klinice "Budzik". Trwają przy niej rodzice i przyjaciele, czekając na jej powrót. 

Aby przekazać Ali i jej rodzinie mnóstwo dobroci płynącej z Narodzenia Pana, przyjaciele i lubelskie wspólnoty proszą o wsparcie dobrym słowem i gestem poprzez wysłanie kartki świątecznej. To przede wszystkim forma otuchy, jak mówią młodzi z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, do którego Ala także należała, dla rodziców dziewczyny. 

Kartki można wysyłać na adres: 

Alicja Mazurek
Al. Dzieci Polskich 20 
04-730 Warszawa
Klinika „Budzik” przy Centrum Zdrowia Dziecka

O Alicji Mazurek pisaliśmy już wcześniej

Ala - prawdziwy dar od Boga

Alicja jest w śpiączce

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama